Mechanické otvírače

.:Katalog (PDF):.

 Jedná se zejména o nejjednodušší verzi pro okna se závěsy dole. Ovládání okna probíhá otáčením malé kličky, která svým pohybem vytlačuje lanko (nebo ozubené lanko) schované v ohebné trubce. Lanko odjistí západku okna, a tlakem otvírá okno do krajní polohy. Při zpětném otáčení kličky dochází k vtahování lanka do tělesa ovladače a postupnému zavírání okna až po zajištění západky. Bezpečnost okna po uzavření je zaručena. Možnosti mechanických otvíračů jsou ovšem mnohonásobně širší. Podle konkrétního případu se dá vybrat z celé řady dalších typů.

Přednosti:

Jsme rádi, že Vám můžeme tyto výrobky nabídnout. Z vlastní zkušenosti totiž víme, že nám nejednou pomohli vyřešit ovládání okna "za rohem", nebo elegantně překonat překážku jako je třeba parapet nebo topení. Jejich ovládání je přitom bezpečné, jednoduché a fyzicky nenáročné.

Námi dodávané otvírače jsou využívány pro zabezpečení požadavků požární ochrany. Jedná se zejména o využití na odvětrání únikových cest. Ovládání větracích otvorů umístěných v nejvyšším místě přes několik podlaží je možné elektricky, nebo mechanicky, a to podle požadavků ČSN 730802+Z1 Požární bezpečnost staveb, část 8.3 Chráněné únikové cesty. Tato norma z r.1998 vyžaduje odvětrat únikové cesty u všech nově prováděných staveb i při rekonstrukci stávajících. S našimi otvírači se to dá lehce zvládnout. K dispozici je náš katalog vybraných výrobků

Kompletní nabídka obsahuje i další otvírače ruční i elektrické, pro zvláště těžká okna, pro okna horizontálně či vertikálně posuvná, pro okna široká, kopule, elektrické a pneumatické systémy pro odvod kouře a tepla, automatické větrací systémy (podle teploty, větru, deště) pro zimní zahrady , bazény a další.

Naše firma Vám dodá uvedená kování s návodem k montáži nebo kování odborně namontuje.

Okna s kováním od nás jsou osazená na řadě vysílačů Českých Radiokomunikací(Černá hora, Lysá hora, Radíkov, Javorový vrch), kde v náročných povětrnostních podmínkách slouží k plné spokojenosti uživatelů již několik let.

Odvětrání celé řady zimních zahrad u nás i v zahraničí. Téměř každá naše zimní zahrada a mnoho zahrad jiných výrobců je vybaveno ventilací právě od nás. Naše systémy se plně oswvědčily při odvětrávání celé řady obytných domů, zdravotnických zářízení(Nemocnice Přerov), nákupních středisek(TERNO Zlín). Velkého využití nacházejí otvírače od nás teké v tělocvičnách a různých halách (tělocvična ISŠ Brno, Rohatec, SPŠ Hranice, několik ZŠ v Olomouci, požární schodiště ZŠ Litovel, sportovní hala Bystřice pod Hostýnem a mnohé další).

0 výhodách nabízených otvíračů svědčí i stálý zájem odběratelů, ze kterých můžeme uvést například : HARD Jeseník, DOLS Šumperk, S0LKO Zábřeh na Moravě, AL profi Brno, SEP Morávia Ostrava, MAP Plast Otrokovice, Mechanika Prostějov, SAS Uherské Hradiště, Knězek plast Frenštát p.R., Wintech Přerov a.s. Termolux Valašské Meziříčí, Femont Opava, Novák Uherské Hradiště, MT Design Třebíč, Agros Moravský Beroun, ALBO Osek a řada dalších.

Tím, že naše firma je přímým obchodním a montážním zástupcem výhradního dovozce pro Českou a Slovenskou republiku, garantujeme nejnižší ceny. Při větších odběrech poskytujeme množstevní rabat.

Created by TomasBezdekW3bdesign 2004|XHTML 1.0 Strict valid|Uses CSS 2.1